Par mums
Jauna ēdiena atklājums sniedz vairāk cilvēciskas laimes nekā jaunas zvaigznes atklāšana.
Antelms Brijā-Savarēns

«Kaļķu vārti» — restorāns vecpilsētas vēsturiskajā un darījumu centrā. Tā ir iespēja atvērt vārtus ceļojumam ēdienu pasaulē, kuru raksturo veselīgu un dabīgu produktu smaržu un garšu spēle, kas mūsdienīgi sevī ievijusi dažādu tautu kulināro tradīciju noslēpumus. Tas ir baudījums, kas spēj vilināt, pārsteigt un gandarīt, atklājot arī zināmu lietu neiepazītos aspektus, piedāvājums, kuram var ļauties gan ikdienas darījumu pusdienās, gan vakara atpūtas brīžos.

Interjers

Kopš 2009. gada pavasara esam ieguvuši jaunu veidolu, kurā dominē ziemeļnieciski gaiši bēšie toņi. Dekoratīvu pievilcību veido latviešu etnogrāfiskais motīvs, kas aizgūts no 1895. gadā Bebrenes pagastā tamborētā mežģīņu pārklāja. Kolonnas restorāna telpā atgādina mājas lieveņa balstus, bet lustras nepārprotami atgādina latviešu puzurus modernā variācijā. Interjerā viss — tostarp mēbeles un dekoratīvās detaļas — ir Latvijas ražotāju veikums.

Ēdienkarte

Bet kas gan būtu interjers bez atbilstošas ēdienkartes? Par to pie mums ir īpaši padomāts — šefpavārs ir radījis interesantu mūsdienu Latvijas virtuves piedāvājumu. Ēdienkartes izveide balstīta uz vietējās izcelsmes produktiem: Latvijas mežu bagātībām un zemnieku vai bioloģisko saimniecību produkciju.

 

Pavāri

«Kaļķu vārtos» strādā vieni no Baltijas labākajiem pavāriem un konditoriem, kas savu meistarību ir pierādījuši vietējos un starptautiskos konkursos, bet šefpavārs, radot katru jaunu ēdienkarti, nebeidz pārsteigt gardēžus ar kulinārijas atklājumiem.

Banketi

Restorāna telpās rīkojam banketus līdz 150 personām, furšetus līdz 250 personām.
Mūzikas kluba telpas līdz 300 personām Jūsu pasākumiem izīrējam katru dienu, izņemot piektdienu un sestdienu vakarus. Klubs ir aprīkots ar skaņu un apgaismojuma iekārtām.
Piedāvājam izbraukuma pakalpojumus (mielastu un apkalpošanas servisu) klientu izvēlētajās telpās.

Viesi

Restorāna ēdienus ir baudījušas daudzas prominences — 26 valstu prezidenti, kas viesojās Rīgā NATO samita ietvaros; Zviedrijas, Nīderlandes un Spānijas karaliskās ģimenes, ko uzņēma valsts prezidents; festivālu «Rīgas ritmi» un «Zelta maska» dalībnieki, kuru starpā bijuši daudzi pasaulslaveni džeza izpildītāji un ievērojamas teātra zvaigznes no Krievijas. Šo viesu plejādi kuplinājuši tūkstošiem gardēžu no visas pasaules.

 

Draugi